Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Lees meer over cookies.

Contact

Kiem

078 751 15 00
kiem@spon.nl

Bezoekadres
  • De Sitterstraat 9
  • 3318 AA Dordrecht

Aan wie kunt u het beste uw vraag stellen?

Op Kiem zijn er veel mensen bezig om er voor te zorgen dat uw kind zich goed kan ontwikkelen. We merken dat het voor ouders niet altijd duidelijk is bij wie ze moeten zijn met vragen over hun kind of over school. Hieronder proberen we daar wat richting aan te geven. 

Groepsleiding
In principe loopt het contact altijd eerst via de groepsleiding. Zij zullen op de meeste vragen antwoord kunnen geven. Is dat niet het geval dan kunnen ze de vraag of opmerking doorspelen of u doorverwijzen naar de juiste persoon. 

Intern Begeleiders
Heeft u vragen over de ontwikkeling van uw kind die de groepsleiding niet of niet alleen kan beantwoorden? Dan kan de Intern Begeleider van uw kind u verder helpen. 

Teamleiders 
Heeft u vragen van meer praktische aard betreffende uw kind waar de groepsleiding geen antwoord op heeft? Dan kunt u terecht bij de teamleiders van Kiem. 

Directeur
Alle vragen wat betreft het beleid van de school kunt u aan de directeur stellen. Ook eventuele klachten kunt u kwijt aan de directie. 

Medezeggenschapsraad
In de Medezeggenschapsraad wordt met name over het beleid van de school gesproken (niet over individuele leerlingen of medewerkers). Ook aan hen kunt u hierover vragen stellen, zij kunnen dit dan onder de aandacht van de directeur brengen. 

    Contactgegevens

    Groepsleiding

    Communicatie met de groepsleiding verloopt via de Social Schools-app

    Intern Begeleiders

    Anne Joustraa.joustra@spon.nl - maandag, dinsdag, donderdag (Wilg, Kastanje, Ooievaar, Maan, Berk, Mars, Zon)
    Daniëlle Schagen
    - d.schagen@spon.nl - maandag, dinsdag, donderdag (Mus, Fuut, Zwaan, Specht en Pauw)
    Jessica Jonkheijm
    j.jonkheijm@spon.nl – maandag, dinsdag, donderdag (Iep, Esdoorn, Arend, Pluto, Beuk)
    Sander Hurkmans
    s.hurkmans@spon.nl – maandag t/m donderdag (Zwaluw, Uil, Populier, Saturnus, Mercurius, Plataan, Linde, Neptunus, Jupiter)

    Teamleiders

    Amanda Dorresteijn - a.dorresteijn@spon.nl - maandag t/m vrijdag
    Patricia Haak
    p.haak@spon.nl - maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

    Directeur

    Hans de Ruiter - h.deruiter@spon.nl - maandag t/m vrijdag

    Medezeggenschapsraad

    Deze kunt u bereiken op: mrkiem@spon.nl